Biz kimiz?

Multidisipliner Yaklaşım İle Markanızı Bir Adım Öne Taşıyoruz!

La' Mira Creative® Reklam Ajansı

2017 yılında reklam sektörüne yeni ve yaratıcı bir bakış açısı kazandırmak için İzmir'de kuruldu. 

Yetenekli bir terzinin, kaliteli bir kumaşı sizin için eşsiz bir takım elbiseye çevirmesi gibi, markanız için gerçekleştireceğimiz her bir çalışmayı özel olarak tasarlıyor ve titizlikle uyguluyoruz.

Markanızın ihtiyaçlarını belirliyor, en ufak ayrıntısına kadar çok detaylı bir planlanlama hazırlayarak çözümler sunuyoruz.

Şimdi siz de markanızın başarıya ulaşması için ilk adımı atarak bize ulaşabilirsiniz.

demo-attachment-1169-891
demo-attachment-1212-735

There are many variations passages 

Sosyal medya yönetimi, web tasarım, yazılım projeleri, SEM/SEO çalışmaları, reklam yönetimi, prodüksiyon hizmetleri ve baskılı işler de dahil olmak üzere markanızın ihtiyacı olan tüm çözümler için bizden hizmet alabilirsiniz.

Öncelikle markanızın detaylı bir analizini sağlıyoruz. Sadece sosyal medya platformlarında değil, tüm medya platformlarında marka izinizi sürerek mevcut durumunuzu en iyi şekilde anlıyor ve markanız için en doğru planlamayı hazırlamaya başlıyoruz. 

Tek tip gönderi tarzını değil, her mecraya yönelik özgün yönetim tarzını benimsiyor bu nedenle Instagram ve Facebook için de farklı çizgileri ortaya koyuyoruz.

TikTok, YouTube, Twitter ve Linkedin için düzenlediğimiz yaratıcı stratejiler ile sektörünüzde rakiplerinizden daha yüksek etkileşim almanız adına özel içerikler planlıyoruz.

İlgili platformlardaki tüm yayınları en yüksek etkileşim hedefiyle önceden planlayıp, müşteri onayına sunduktan sonra yayına alıyoruz.

Inhouse olarak görevlendirdiğimiz ekibimiz ile tüm prodüksiyon hizmetlerini sağlamaktayız.

Tabii ki! En iyi ekipmanları kullanarak, yaratıcı ve yüksek çözünürlükte markanızı en iyi şekilde temsil eden tanıtım videolarını hazırlıyor, istediğiniz formatta size teslim ediyoruz. 

Drone çekimleri ile işletmenize değer katmak için buradayız.

Ajansımız kurulduğu günden itibaren sayısız sektörde, yüzlerce mutlu markaya özgün tasarım ve hizmetler sağlamaya devam etmektedir. 

Genç, dinamik ve yaratıcı işlere imza atan ekibimiz ile bütün sektörlere hizmet vermekteyiz.

Evet! E-ticaret gerçekleştiren ve gerçekleştirmek isteyen markalar ile ilgili gerekli olan tüm çözümleri sağlıyoruz. 

Markanızı ileriye taşıyacak fikirler ve uygulamalar için iletişim formunu doldurabilir veya WhatsApp üzerinden hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. 

Projenizle ilgili ihtiyaçlarınızı anlatmanız bizim için yeterli!